Sprzedaż truskawek

Marzec 6th, 2010 w Owoce przez admin 0
sprzedaż truskawek

Polska już od paru lat jest liderem wśród producentów owoców strefy klimatu umiarkowanego. Bardzo ważną częścią tej produkcji są truskawki.

Truskawki sprzedaż

Handel truskawką w Polsce jest przyszłościowy, jednak głownie dla dużych plantatorów stosujących nowoczesne technologie i nowe rozwiązania. Eksport truskawek z Polski jest zdominowany głównie przez odmianę Senga Sengana. Co nie znaczy, że sprzedaż truskawek jest zarezerwowana tylko dla największych plantatorów. Potwierdza to chociażby fakt, że oblicze produkcji truskawek w Polsce jest kształtowane głównie przez małych przedsiębiorców. Male gospodarstwa rolne, w których uprawa truskawek traktowana jest jako niewielka inwestycja, ale stanowiąca źródło pewnego i szybkiego zarobku.

Handel truskawkami

Gdzie kupię świeże truskawki? W sezonie truskawkowym, który zaczyna się wraz z początkiem lata, gdy wybieramy się na wycieczki za miasto i przejeżdżamy w pobliżu plantacji truskawek, bardzo często możemy zauważyć ogłoszenia typu: „sprzedam truskawki”. Wiele osób specjalnie wybiera się w takie miejsca aby mieć pewność, że zakupione przez nich truskawki są świeże i ekologiczne. Gdzie kupić truskawki tanio? Ceny truskawek z plantacji z pewnością są też korzystniejsze niż u pośredników i co oferuje giełda truskawek.

Cena truskawek

Z punktu widzenia plantatorów i producentów, ceny skupu truskawek deserowych są wyższe niż produkcyjnych i co lepsze stanowią towar eksportowy. Aby Polska mogła utrzymać swoją pozycję w świecie truskawkowych producentów, powinna zmienić swoją strategię na produkcje truskawek deserowych nie tylko w trakcie sezonu, ale także w innych okresach. Klienci już pogodzili się z faktem, iż ceny tego owocu poza sezonem są wyższe i są w stanie to zaakceptować.

Zapraszamy sprzedawców detalicznych, pośredników, hurtownie oraz zakłady przetwórstwa truskawki do zakupu naszych truskawek i ich odbioru na miejscu!

Giełda owocowo-warzywna Małopolska – skup truskawek, handel truskawkami i eksport truskawek. Zapraszamy sprzedawców detalicznych, pośredników, hurtownie oraz zakłady przetwórstwa truskawki do odbioru truskawki na miejscu. Cena truskawek do negocjacji oraz sprzedaż truskawek przy odbiorze.

Gdzie kupić truskawki

Sprzedaż truskawki deserowej w obszarze województwo małopolskie, śląskie, podkarpackie – odbiór własny. Miasta Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Andrychów, Trzebinia, Wieliczka, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Miechów, Brzeszcze, Dąbrowa Tarnowska, Krynica-Zdrój, Bukowno, Krzeszowice, Sucha Beskidzka, Niepołomice, Chełmek, Wolbrom, Stary Sącz, Mszana Dolna, Tuchów, Sułkowice, Szczawnica, Dobczyce, Proszowice, Grybów, Maków Podhalański, Piwniczna-Zdrój, Jordanów, Muszyna, Biecz, Słomniki, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Szczucin, Zator, Skała, Wojnicz, Alwernia, Bobowa, Ryglice, Radłów, Nowy Wiśnicz, Ciężkowice, Czchów, Świątniki Górne, Zakliczyn.

Plantacja znajduje się w Gostwicy koło Nowego Sącza. Prowadzimy sprzedaż truskawek owocu i sadzonek dla mieszkańców w okolicy Nowy Sącz: Grybów, Krynica-Zdrój, Muszyna, Piwniczna-Zdrój, Stary Sącz, Chełmiec, Gródek nad Dunajcem, Grybów, Kamionka Wielka, Korzenna, Łabowa, Łącko, Łososina Dolna, Nawojowa, Podegrodzie, Rytro.

truskawki małopolskie
truskawki śląskie
truskawki świętokrzyskie
truskawki podkarpackie
truskawki opolskie
truskawki dolnośląskie
truskawki łódzkie
truskawki lubelskie
truskawki wielkopolskie
truskawki kujawsko-pomorskie
truskawki mazowieckie
truskawki pomorskie
truskawki zachodniopomorskie
truskawki warmińsko-mazurskie
truskawki lubuskie